Promocja w Centrum Rehabilitacji z okazji Dnia Mamy

Podaruj swojej mamie relaks i energię!
masaż gorącymi kamieniami

Od 15 do 26 maja w Centrum Rehabilitacji można kupić bon podarunkowy, który do 45 minut masażu gorącymi kamieniami dorzuca gratis 15 minut masażu leczniczego. To świetny relaksująco-energetyzujący prezent na Dzień Mamy!

Masaż gorącymi kamieniami to jedna z najstarszych metod masowania, znana od starożytności. W obecnej formie stosowany jest od lat 90 XX wieku.

To forma masażu, która wykorzystuje specjalnie dobrane bazaltowe kamienie nagrzane do temperatury około 60 stopni Celsjusza. Są układane na ciele pacjenta, w specjalnych miejscach zwanych czakrami. Gromadzi się w nich energia, którą kamienie rozprowadzają po całym ciele.

Głównym celem masażu gorącymi kamieniami jest przywrócenie równowagi (homeostazy) pomiędzy ciałem i umysłem.

Masaż leczniczy to popularna metoda fizjoterapeutyczna, którą stosuje się przy profilaktyce, leczeniu i powrocie do sprawności przy dolegliwościach mięśniowych.

Masaż to jedna z najstarszych form terapii i może mieć formę częściową i ogólną, zależnie od wielkości powierzchni, która ma być masowana.

Aby skorzystać z promocji, wystarczy wykupić 45-minutowy masaż gorącymi kamieniami w Centrum Rehabilitacji. Masaże wykonywane są w Centrum Rehabilitacji w Hali im. Matuszaka.

Więcej informacji – 504 274 097.