Światowy Dzień Podciągania

Klub Sportowy Street Workout Głogów zaprasza do parku przy ul. Budowlanych
na zdjęciu dwie dziewczyny podciągające się na drążkuu

W najbliższą sobotę,17 września między 16.00, a 18.00 Klub Sportowy Street Workout Głogów zaprasza do parku przy ul. Budowlanych na obchody na Światowego Dnia Podciągania.

To akcja, która była organizowana na całym świecie o wyznaczonej dacie. Ludzie robili stacje do podciągnięć, sumowali podciągnięcia wszystkich uczestników w całym kraju i był tworzony taki ranking państw. Niestety od covida World Pull Up Day przestał być organizowany w takiej formule i już nie ma rankingu międzynarodowego. Ale Klub Sportowy Street Workout Głogów, kontynuuje tradycję i podciąga się we wrześniu, a przy okazji wspiera lokalnie zbiórkę charytatywną. W tym roku będzie to Marysia Osińska, która choruje na łuszczycę a koszt leczenia to 2000 zł miesięcznie.

Podciągnąć może się każdy. Dziewczyny podchwytem, chłopaki nachwytem. A warunkiem udziału jest dowolny datek do puszki Głogowskiego Stowarzyszenia Otwarte Drzwi.
Każdy uczestnik otrzyma certyfikat ze swoim wynikiem. Zsumujemy również wynik Głogowa i sprawdzimy czy pobiliśmy wcześniejsze wyniki. Zapraszamy bez względu na płeć, wiek i poziom zaawansowania. Każde podciągnięcie jest dla nas cenne!

mówi Karolina Wójcik

Więcej o wydarzeniu na Facebooku

Informacja i zdjęcie nadesłane przez Karolinę Wójcik.