Utrudnienia w ruchu związane z organizacją 2. Biegu Obrońców Głogowa 1109

W godzinach porannych mogą wystąpić czasowe utrudnienia dla kierowców
uwaga kierowcy grafika

W najbliższą niedzielę, 4 września, o godzinie 10:00 wystartuje „2. Bieg Obrońców Głogowa 1109”. Zawodnicy rozpoczną i zakończą dziesięciokilometrowy bieg przy Hali Widowiskowo-Sportowej im. Ryszarda Matuszaka.

Impreza odbędzie się przy całkowitym lub częściowym wyłączeniu z ruchu kołowego ulic: Wita Stwosza, Hugona Kołłątaja, Wałów Bolesława Chrobrego, Piastowskiej, Kazimierza Wielkiego, Henryka Głogowskiego, Mechanicznej, Rudnowskiej, Transportowej, Kazimierza Sprawiedliwego, Królowej Jadwigi, Zielonej oraz Orzechowej.

Zakończenie biegu planowane jest na godzinę 11:30.

Organizator zobowiązał się do zabezpieczenia czoła wyścigu i wyznaczenia pilota biegu,  także osoby, która będzie kontrolowała jego koniec. Osoba na końcu trasy będzie wyposażona w środek łączności, za pomocą którego poinformuje służby porządkowe o możliwości przywrócenia ruchu drogowego.

Kierowców prosimy, aby zwracali szczególną uwagę na funkcjonariuszy policji oraz inne służby odpowiedzialne za zabezpieczenie trasy wyścigu i stosowali się do wydawanych przez nich poleceń.

MAPA BIEGU