Głogowska Szafa Pomocy znów będzie otwarta/Глоговська Шафа Допомоги знову буде чинна

Od najbliższego poniedziałku znów będzie otwarta Głogowska Szafa Pomocy!/З найближчого понеділка знову буде чинна Глоговська Шафа Допомоги!
grafika Głogowska Szafa Pomocy

Od 5 września ponownie otwieramy Głogowską Szafę Pomocy dla osób z Ukrainy. Szafa będzie czynna w poniedziałki i środy od 14:00 do 18:00.

Przypomnijmy, że Głogowska Szafa Pomocy to magazyn z odzieżą dla uchodźców z Ukrainy. Jest to miejsce, gdzie Ukraińcy dostaną za darmo odzież i buty dla siebie i swoich dzieci. GSP znajduje się w budynku „Skarbek”, przy ul. Budowlanych 14. Na piętrze.

Ważne!

Prosimy, aby na razie mieszkańcy nie przynosili do Szafy żadnych rzeczy. Jeśli będzie taka potrzeba to będziemy o tym informować!

З найближчого понеділка знову буде чинна Глоговська Шафа Допомоги!

Від 05 вересня знову відкривається Глоговська Шафа Допомоги для осіб з України. Шафа буде чинна по понеділках та середах від 14:00 до 18:00.

Пригадуємо, що Глоговська Шафа Допомоги то гуртовня з одягом для біженців з України. То місце де українці безкоштовно отримають одяг та взуття для себе та своїх дітей. ГШД знаходиться в приміщенні будинку „Скарбек” („Skarbek”)на вул. Будовляних 14 (Budowlanych 14), на поверсі.