Wiosna w Głogowie – druga edycja konkursu fotograficznego

Rób zdjęcia, baw się dobrze i wygrywaj nagrody!
DGL News

Zapraszamy do drugiej edycji konkursu „Cztery pory roku”. Teraz fotografujemy wiosnę w Głogowie.

Co musisz zrobić, drogi Internauto?

Wyjdź na spacer i zrób zdjęcie w Głogowie, aparatem lub telefonem, które pokaże w szczególny i ciekawy sposób wiosnę  w mieście. To może być budzący się do życia park miejski, lub Rynek o poranku. A może w drodze do pracy znajdziesz wypatrzysz ptaki? Może utrwalisz zabawę psów na trawie? A może zainspirują Cię ciekawe obiekty miasta.

Zdjęcia bez wyraźnych twarzy

Na zdjęciu nie może być wyraźnie widocznych ludzi, a więc – robimy zdjęcia wiosennego miasta bez ludzkich twarzy.

A co trzeba zrobić z gotowym zdjęciem – z jednym, a z najlepiej dwoma? Trzeba je wysłać na dres mailowy: abialecka@glogow.um.gov.pl lub wysłać na Messengera Głogów – gmina miejska z dopiskiem, że są to zdjęcia na konkurs oraz z imieniem i nazwiskiem autora.

Wybiorą internauci

Z konkursem startujemy już dzisiaj 16 marca. Na gotowe i wysłane zdjęcia czekamy do 1 kwietnia. We wtorek 6 kwietnia opublikujemy na naszym portalu FB galerię z Państwa zdjęciami.  O tym, kto wygra ten konkurs i zdobędzie nagrody zadecydują internauci, oddając laika lub serduszko na ulubione zdjęcie. Głosować będzie można do 19 kwietnia br. Wyniki ogłosimy do23 kwietnia.

Dla zwycięzców będą nagrody – zestawy miejskich gadżetów, w tym albumy, bidony, koszulki, zestawy pysznych głogowskich herbat i słodyczy, a także filiżanki do kawy.