Finał z Głową – zbieramy na laryngologię, otolaryngologię i diagnostykę głowy.

31 stycznia 2021 – zobacz co szykuje głogowski sztab!
Baner_WOŚP_29_ogolny_Sztab

Przed nami 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  Finał z Głową – zbieramy na laryngologię, otolaryngologię i diagnostykę głowy.

Logo_Finalu WOŚP 29__pion

Termin Finału ze względu na obostrzenia pandemiczne został przesunięty na 31 stycznia 2021.

Szykujemy się do niego bardzo intensywnie, choć na pewno będzie to inny Finał niż zwykle. W Sztabie przy Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie zarejestrowało się 110 wolontariuszy + 10 puszek stacjonarnych, usytuowanych m. in. w Centrum Kultury (MOK), Teatrze im. A. Gryphiusa w Głogowie i Klubie Mayday.  Dodatkowo uruchomiliśmy sztabową e-skarbonkę, do której już można się dokładać. Wpadają do niej również wpłaty z wszystkich uruchomionych e-skarbonek naszych wolontariuszy. Na tę chwilę w sztabowej e-skarbonce znajduje się ponad 700zł – mówi Agnieszka Lewandowska, szefowa Sztabu w Głogowie.

Link do e-skarbonki Sztabu WOŚP przy MOK Głogów: TUTAJ WEJDŹ

Zachęcamy również do przekazywania gadżetów na spotkanie licytacyjne, które w tym nadchodzącym roku odbędzie się on-line. Mamy już kurs na prawo jazdy kategorii B, przepiękną grafikę, teleskop dziecięcy  – mówi Agnieszka Lewandowska, szefowa sztabu.

Na gadżety (w tym mile widziane usługi i nietuzinkowe atrakcje) sztab WOŚP w Głogowie czeka od 18 do 27 stycznia, w godz. 10-16 w Klubie MAYDAY.

Agnieszka Lewandowska zapewnia, że podczas tego niecodziennego Finału będzie sporo atrakcji, oczywiście bezpiecznych dla zdrowia:

  • KANCIAPA FEST dla WOŚP – nagrane wcześniej i wypuszczone w dniu Finału mini-koncerty z salek prób naszych głogowskich zespołów,
  • SPOTKANIE LICYTACYJNE ON-LINE,
  • WSPOMNIENIA FINAŁOWE Z POPRZEDNIEJ EDYCJI,
  • WIELKA PARADA SAMOCHODÓW,

Szczegóły na FB Sztabu przy Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie. Zachęcamy do polubienia i obserwowania.
Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej – przypomina Agnieszka Lewandowska.


Nadesłane przez: Sztab WOŚP przy MOK