Aktorzy chcą pomóc osobom starszym

Do akcji pomocy seniorom dołączają aktorzy głogowskiego Teatru Jednego Mostu.
DGL News

Sytuacja związana z koronawirusem w Polsce i na świecie dotyka wszystkich. Najbardziej jednak narażone są osoby starsze, dlatego w ich stronę aktorzy Teatru Jednego Mostu kierują pomoc:

Jesteśmy młodzi, wielu z nas pracuje obecnie w domu i mamy więcej czasu niż zwykle. Dlatego postanowiliśmy się zebrać i zrobić wspólnie coś dobrego. Wszyscy mamy w rodzinie seniorów i bardzo się o nich teraz martwimy. Chcemy być dla tych osób, które z różnych powodów nie mogą w tej trudnej sytuacji liczyć na pomoc. Zrobimy zakupy, wybierzemy się po artykuły spożywcze czy lekarstwa. Nas to nic nie kosztuje, a niesienie dobra i pomaganie drugiemu człowiekowi to przyjemne uczucie – mówią aktorzy.

Teatr Jednego Mostu od lat aktywnie działa artystycznie w Głogowie. Pod koniec zeszłego roku aktorzy reżysera Michała Wnuka wzięli udział w wielkim otwarciu Teatru im. Andreasa Gryphiusa. Ich spektakl „MacBed” obejrzał komplet publiczności.

Jeżeli znają Państwo osoby potrzebujące pomocy lub sami są w takiej sytuacji, aktorzy proszą o kontakt pod numerem telefonu 793 960 996 lub poprzez profil na facebooku Teatru Jednego Mostu.

Źródło: Teatr im. Andreasa Gryphiusa w Głogowie.