Chrobry zagra z Wartą Poznań

Będąc na meczu wspierasz podopiecznych fundacji.

W październiku Chrobry gra tylko u siebie. Pierwszy z czterech domowych meczów już w sobotę 5 października. Tego dnia o godz. 17:45 pomarańczowo-czarni podejmą Wartę Poznań. Każdy kibic obecny na stadionie przyczyni się do pomocy cierpiącym na dziecięce porażenie mózgowe Oliwii i Łukaszowi.

Spotkanie (podobnie jak następne z Zagłębiem Sosnowiec w dniu 12 października) objęte jest akcją sponsora tytularnego Fortuna 1 Ligi „#FortunaGdyPełnaTrybuna”, który za każdego kibica biorącego udział w meczu przekaże złotówkę na rzecz Oliwii
i Łukasza Czarneckich, podopiecznych Fundacji Polsat.

-Cieszymy się, że nasz sponsor tytularny już po raz drugi powołał akcję „Fortuna Gdy Pełna Trybuna”. Kluby wraz ze swoimi lokalnymi społecznościami będą miały możliwość w prosty sposób pomóc potrzebującym. Liczę na to, że uda nam się przebić zeszłoroczny wynik, ponieważ wprowadzenie formuły baraży do rozgrywek pozytywnie wpłynęło na kluby, jak i kibiców – mówi Marcin Janicki, prezes Fortuna 1 Ligi.

Obecnie prowadzona jest przedsprzedaż tańszych biletów (5/8/15/17/30 zł). Dostępne są w kasach pływalni Chrobry, on-line na www.kupbilet.pl i w wybranych punktach Empik i Kolporter. Przedsprzedaż potrwa do meczowej soboty do godz. 13:45.

W stadionowych kasach bezpośrednio przed meczem bilety będą w cenach 10/20 zł.  

Autor tekstu: Łukasz Jaremkiewicz, Chrobry Głogów S.A.