W najbliższy piątek (4 kwietnia) w Filii nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej odbędzie się ReGroTeka – dla miłośników gier planszowych.
Przed nami kolejna, kwietniowa edycja ReGroTeki. Fani gier planszowych i karcianych spotkają się w Filii nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej, przy ul. Perseusza 13.
– Wreszcie przyszła wiosna. podbite kożuszkiem kurtki wylądowały w szafie, trapery ustąpiły miejsca trzewikom. nawet czas zamieniliśmy z zimowego na letni i ktoś nas pozbawił jednej godziny grania w planszówki. żeby to nadrobić, już w najbliższy piątek zasiadamy przy najbardziej wiosennych i kolorowych grach planszowych jakie tylko można sobie wyobrazić. wprowadzamy embargo na nudę i rozprzestrzeniamy ciepłe – mówi Piotr Mosoń z MBP.
Spotkanie rozpocznie się o godz. 17. Wstęp wolny.

Znajdziesz nas na:
Zobacz też:







