Młodzieżowi radni czytali dzieciom. Świąteczna akcja w przedszkolach

Za nami kolejna akcja czytania bajek przedszkolakom w okresie przedświątecznym organizowana przez młodzieżowych radnych z Głogowa.

Za nami kolejna akcja czytania bajek przedszkolakom w okresie przedświątecznym organizowana przez młodzieżowych radnych z Głogowa.

Młodzieżowa Rada Miasta Głogowa ma na swoim koncie kolejną inicjatywę skierowaną do najmłodszych mieszkańców miasta. Ponownie młodzi radni zaangażowali się w akcję czytania bajek w głogowskich przedszkolach. Miała ona na celu nie tylko wprowadzenie przedszkolaków w atmosferę świąt, ale również promowanie czytelnictwa wśród najmłodszych mieszkańców miasta.

– Czytanie wspiera rozwój dzieci i pobudza ich kreatywność, dlatego po raz drugi przygotowaliśmy wyjątkowe wydarzenie z bajkami dla głogowskich przedszkolaków – mówi Miłosz Gołuński, przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta Głogowa.

MRMG regularnie pracuje na rzez lokalnej społeczności, w tym dzieci, młodzież i seniorzy. Teraz odwiedzili najmłodszych mieszkańców miasta, dzieląc się z nimi magiczną atmosferą świąt. Taka akcja świątecznego czytania zorganizowana została już po raz drugi.

Młodzieżowi radni, widząc spore zainteresowanie w przedszkolach, już zapowiedzieli kontynuowanie akcji w przyszłości.

Znajdziesz nas na:

Zobacz też: