Młodzieżowa Rada Miasta Głogowa wprowadziła przedszkolaki w magiczną atmosferę świąt

Młodzieżowi radni promowali czytelnictwo wśród najmłodszych mieszkańców naszego miasta
Mlodziezowa-Rada-Miasta-Glogowa-czyta-przedszkolakom

Młodzieżowa Rada Miasta Głogowa uczestniczyła niedawno w wyjątkowej inicjatywie. Członkowie rady odwiedzili w zeszłym tygodniu dwa przedszkola i czytali dzieciom świąteczną bajkę. Akcja miała na celu nie tylko wprowadzenie przedszkolaków w atmosferę świąt, ale również promowanie czytelnictwa wśród najmłodszych mieszkańców miasta.

Wierzymy, że czytanie jest bardzo ważnym i inspirującym elementem w rozwoju dzieci. Dlatego postanowiliśmy zorganizować specjalne spotkania z bajkami dla głogowskich przedszkolaków.

mówi Miłosz Gołuński, przewodniczący MRMG.

MRMG regularnie podejmuje różnego rodzaju działania na rzecz lokalnej społeczności. Tym razem postanowiła zaskoczyć najmłodszych mieszkańców miasta, odwiedzając przedszkola i dzieląc się z nimi magiczną atmosferą świąt.

Dzieci były bardzo podekscytowane naszą obecnością i ciekawe, co ich czeka

relacjonuje Oliwia Kowalska, radna MRMG.

Inicjatywa Młodzieżowej Rady Miasta Głogowa spotkała się z dużym uznaniem zarówno ze strony dzieci, jak i personelu przedszkoli i z pewnością będzie kontynuowana.

Młodzieżowa rada udowadnia na każdym kroku, że młodzi ludzie mają wiele do zaoferowania. Ich inicjatywa nie tylko przyniosła radość dzieciom, ale także zainspirowała je do czytania i rozwijania swojej wyobraźni. To piękny przykład, jak młodzież może pozytywnie wpływać na życie lokalnej społeczności i być wzorem dla innych.