Młodzieżowa Rada Miasta Głogowa zbiera klocki Lego!

Młodzi radni zbudują jedyny w swoim rodzaju budynek z klocków Lego dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
klocki lego

Radni Młodzieżowej Rady Miasta Głogowa to grupa młodych, zaangażowanych ludzi, którzy lubią angażować się w akcje charytatywne. Ich najnowszy projekt to zbiórka starych klocków Lego, z których planują zbudować jeden z charakterystycznych dla Głogowa budynków i przekazać go na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Mieszkańcy Głogowa mogą wesprzeć ich inicjatywę, przynosząc klocki do Ratusza w godzinach pracy urzędu do pokoju 121. To znakomita okazja, żeby wykorzystać je na niezwykły cel i przyczynić się do pomocy potrzebującym.

Gdy budynek z klocków Lego zostanie ukończony, zostanie przekazany na licytację. Będzie to znakomita okazja, by nie tylko zebrać środki na pomoc potrzebującym, ale również promować Głogów jako miasto kreatywne i pełne potencjału.

mówi Miłosz Gołuński, Przewodniczący MRMG.

Inicjatywa Młodzieżowej Rady Miasta Głogowa z pewnością wzbudzi zainteresowanie głogowian. Przykuje uwagę nie tylko miłośników klocków Lego, ale również osób, które chcą wspomóc WOŚP w nietypowy sposób.

Projekt ten to idealny przykład, jak młodzi ludzie potrafią zmieniać świat wokół siebie i angażować się aktywnie w życie społeczne. Młodzieżowa Rada Miasta Głogowa udowadnia, że każdy może mieć wpływ na poprawę otaczającej go rzeczywistości, odpowiedzialnie wykorzystując własną kreatywność i pasję.