Kolędy dla…. – zapraszamy przedsiębiorców do udziału w koncercie

Przedsiębiorcy! Pokażcie swoje wielkie serca! Ilość miejsc ograniczona!
grafika-koncertu-charytatywnego-koledy-dla

9 grudnia! Na ten dzień czekaliśmy cały rok! To wtedy odbędzie się koncert charytatywny „Kolędy dla…”. Zgodnie z wieloletnią tradycją ubiegłoroczni uczestnicy – głogowskie stowarzyszenia – wskazali do udziału…. przedsiębiorców!

Koncert odbędzie na Rynku Starego Miasta o godz. 16:00. Koncertowi towarzyszy zbiórka publiczna.

grafika koncertu charytatywnego "Kolędy dla"

Serdecznie zapraszamy głogowskie firmy do udziału w tym koncercie! To nie tylko działanie charytatywne i pomoc dla beneficjenta tegorocznej akcji. Koncert można potraktować jako reklamę swojej działalności i pokazać wspaniałą twarz i wielkie serce swoich pracowników! Zgłaszajcie się! Liczba miejsc ograniczona!

Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 17 listopada włącznie. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: kontakt@glogow.um.gov.pl w tytule: KOLĘDY DLA
W mailu prosimy podać nazwę firmy i nr kontaktowy.

Jak co roku przed koncertem odbędą się próby! Nie trzeba się więc stresować! Liczy się udział i wielkie serce!

Śpiewamy kolędy dla… ? My już wiemy komu tegoroczny koncert będzie dedykowany i kogo będziemy wspierać! Ale o tym w przyszłym tygodniu.

Organizatorzy koncertu: Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie, Urząd Miejski w Głogowie, Głogowskie Stowarzyszenie Otwarte Drzwi oraz Studio Talentów przy MOK.  Koncert pod Honorowym Patronatem Prezydenta Głogowa.

Piszcie! Zgłaszajcie się: kontakt@glogow.um.gov.pl

Macie pytania? Dzwońcie: 76 7265 429 (w godzinach pracy Urzędu Miejskiego.