Szukają wolontariuszy

Zostań wolontariuszem Szlachetnej Paczki
baner informacyjny akcji szlachetna paczka

Organizatorzy akcji Szlachetna Paczka czekają na wolontariuszy.

baner informacyjny akcji szlachetna paczka

Wejdź na stronę https://bit.ly/zostan-wolontariuszem-paczki, wypełnij krótki formularz, poczekaj na kontakt ze strony rekrutera i zostań Wolontariuszem_ką Szlachetnej Paczki!

Co roku tysiące osób z różnych zakątków Polski angażuje się wolontariat Szlachetnej Paczki. Kiedy pomagamy rodzinom, zmieniamy nie tylko kolejne tygodnie czy miesiące ich życia, ale często zmieniamy ich i nasz świat Ze świata biedy na świat bezpieczniejszy, z możliwościami, świat w którym patrzymy na innych z nadzieją, większą empatią i wrażliwością. Zmieniamy wiele małych światów, zmieniając w ten sposób nasz wspólny. Wolontariat w Szlachetnej Paczce to propozycja dla tych, którzy nie godzą się na obojętność wobec najbardziej potrzebujących. Szlachetna Paczka to dostrzeżenie osób, których nie zauważa nikt inny. Dołącz do wolontariatu w Paczce i doświadcz satysfakcji oraz poczucia wpływu na losy wielu osób w potrzebie!

piszą do nas.

Zmieniamy świat na dobre! Wejdź na https://bit.ly/zostan-wolontariuszem-paczki i zostań Wolontariuszem_ką Szlachetnej Paczki.

Nadesłane przez: Stowarzyszenie WIOSNA.