ZGM posiada wolne lokale użytkowe

Zobacz jakie lokale pod działalność są wystawione na sprzedaż
ZGM budynek zakładu w Głogowie

Zakład Gospodarki Mieszkaniowej informuje, że posiada wolne lokale użytkowe. W związku z tym ZGM ogłasza przetarg.

Przetarg odbędzie się w dniu 11.08.2023 r. LINK DO PRZETARGU – KLIKNIJ TUTAJ.

Wolne lokale użytkowe administrowane przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej
w Głogowie: 

➡️ Lokal użytkowy znajdujący się przy ul. Przemysłowej 31 w Głogowie:

Lokal użytkowy znajduje się na parterze budynku wielorodzinnego o powierzchni 69,30 m2. Lokal wyposażony jest w instalację centralnego ogrzewania, elektryczną oraz wodno-kanalizacyjną.

➡️ Lokale użytkowe znajdujące się przy ul. Poczdamskiej 1 w Głogowie:

Lokal użytkowy znajdujący się na III piętrze budynku biurowego o powierzchni 23,92 m² (w tym część wspólna 12,37 m2). Lokal wyposażony jest w instalację centralnego ogrzewania, elektryczną oraz wodno-kanalizacyjną, dostęp do wspólnej toalety.

Lokal użytkowy znajdujący się na III piętrze budynku biurowego o powierzchni 18,10 m² (w tym część wspólna 9,36 m2). Lokal wyposażony jest w instalację centralnego ogrzewania, elektryczną oraz wodno-kanalizacyjną, dostęp do wspólnej toalety.

Lokal użytkowy znajdujący się na III piętrze budynku biurowego o powierzchni 20,44 m² (w tym część wspólna 10,57 m2). Lokal wyposażony jest w instalację centralnego ogrzewania, elektryczną oraz wodno-kanalizacyjną, dostęp do wspólnej toalety.

Lokal użytkowy znajdujący się na III piętrze budynku biurowego o powierzchni 38,50 m² (w tym część wspólna 19,91 m2). Lokal wyposażony jest w instalację centralnego ogrzewania, elektryczną oraz wodno-kanalizacyjną, dostęp do wspólnej toalety.

➡️ Lokale użytkowe znajdujące się przy ul. Sikorskiego 19 (przychodnia) w Głogowie:

Lokal użytkowy znajdujący się na II piętrze o powierzchni 18,76 m² (w tym część wspólna 4,59 m2). Lokal wyposażony jest w instalację centralnego ogrzewania, elektryczną oraz wodno-kanalizacyjną dostęp do wspólnej toalety.

Lokal użytkowy znajdujący się na II piętrze o powierzchni 19,11 m² (w tym część wspólna 4,67 m2).  Lokal wyposażony jest w instalację centralnego ogrzewania, elektryczną oraz wodno-kanalizacyjną, dostęp do wspólnej toalety.

➡️ Lokal użytkowy znajdujący się przy ul. 1-go Maja 25a w Głogowie:

Lokal użytkowy znajdujący się na I piętrze o powierzchni 10,94 m². Lokal wyposażony jest w instalację centralnego ogrzewania, elektryczną oraz wodno-kanalizacyjną,  dostęp do wspólnej toalety.

➡️ Lokal użytkowy znajdujący się przy ul. Norwida 1 w Głogowie:

Lokal użytkowy znajdujący się na I piętrze budynku o powierzchni 67,00 m². Lokal wyposażony jest w instalację centralnego ogrzewania, elektryczną oraz wodno-kanalizacyjną.

➡️➡️➡️ Lokale użytkowe przeznaczone są na działalność:

  1. Handel i usługi – cena wywoławcza 18,15 zł/1m2 (netto),
  2. Stowarzyszenia, organizacje pozarządowe, działalność oświatowa, kulturalna, kościoły i związki wyznaniowe, polityczna administracja publiczna, sportowe spółki akcyjne nienastawione na zysk mające swoją siedzibę i działające na terenie Gminy Miejskiej Głogów – cena wywoławcza 7,15 zł/1m2 (netto).