MORiUS ogłasza nabór do dwóch programów

Można zgłaszać zapotrzebowanie na Asystenta osoby niepełnosprawnej i opieki wytchnieniowej
wejście do-budynku-MORiUS-w-Glogowie-17.01.2022r

Asystent osoby niepełnosprawnej

W związku z ogłoszonym naborem wniosków w ramach programu Ministra Rodziny i Polityki Społecznej „Asystent Osobisty Osoby Niepełnosprawnej” na 2023 rok finansowanego z Funduszu Solidarnościowego, Gmina Miejska Głogów, w której realizatorem niniejszego Programu jest Miejski Ośrodek Rehabilitacji i Usług Specjalistycznych w Głogowie zaprasza do zgłaszania zapotrzebowania na usługi w ramach ogłoszonego programu.

Osoby zainteresowane mogą zgłaszać się osobiście, mailowo: morius.glogow@gmail.com lub telefonicznie pod numerem telefonu 76/ 727-65-72 w godz. od 8:00 do 14:00

Szczegóły dotyczące Programu znajdziesz TUTAJ

Opieka wytchnieniowa

W związku z ogłoszonym naborem wniosków w ramach programu Ministra Rodziny i Polityki Społecznej „Opieka wytchnieniowa” na 2023 rok finansowanego z Funduszu Solidarnościowego, Gmina Miejska Głogów, w której realizatorem niniejszego Programu jest Miejski Ośrodek Rehabilitacji i Usług Specjalistycznych w Głogowie zaprasza do zgłaszania zapotrzebowania na usługi w ramach ogłoszonego Programu.

Zapotrzebowanie proszę zgłaszać osobiście bądź telefonicznie pod numerem telefonu 76 727 65 72 w Miejskim Ośrodku Rehabilitacji i Usług Specjalistycznych w Głogowie, ul. Norwida 5 w godz. 8:00 – 14:00.

Szczegóły dotyczące Programu znajdziesz TUTAJ