Koncert zespołu TEXAS COUNTRY BOYS

Będzie można posłuchać muzyki country i gospel!
na zdjęciu członkowie zespołu TEXAS-COUNTRY-BOYS

Miejski Ośrodek Kultury wraz z Kościołem Chrześcijan Baptystów organizuje koncert grupy TEXAS COUNTRY BOYS, podczas którego będzie można posłuchać muzyki country i gospel. 

Wstęp wolny (podczas koncertu będzie prowadzona zbiórka charytatywna – udział dobrowolny).

Koncert odbędzie się 2 listopada w Miejskim Ośrodku Kultury o godzinie 18.00

Szczegóły:

The Texas Country Boys to grupa twórców z Teksasu, którzy kochają muzykę niemal tak samo jak ludzi. W ich repertuarze znajdują się popularne piosenki obejmujące wiele dekad. Usłyszycie zarówno stare jak i nowe utwory country wielu znanych artystów, ale też takie, które zostały napisane specjalnie na tę okazję. Grupa wykorzystując szeroki wachlarz instrumentów nadaje granym utworom unikalne brzmienie.

Choć na arenie międzynarodowej grupa koncertuje od 2015 roku, ta trasa jest ich pierwszym takim wydarzeniem koncertowym w Polsce. Niedawno zespół przekroczył strefę zmilitaryzowaną na Ukrainie, by zagrać specjalny koncert w hołdzie dla ukraińskich żołnierzy.

Tego wieczoru, podczas występu The Texas Country Boys, przekonacie się, że członkowie tej grupy to nie tylko utalentowani artyści, ale także szczerzy i uczciwi ludzie, których celem inspirowanie. Zespół zachęca do aktywnego uczestnictwa, klaskania i wspólnego śpiewania.

Pragnieniem muzyków jest, by ten wieczór stał się jednym z najbardziej pozytywnych wydarzeń w Waszym życiu! Po koncercie zapraszamy na spotkanie z członkami grupy, którzy chętnie rozdają autografy i zrobią sobie z Wami pamiątkowe zdjęcie!

mówią organizatorzy.

Źródło: Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie