ZGM informuje o przetargach

Zobacz szczegóły dotyczące lokali użytkowych
ZGM budynek zakładu w Głogowie

Zakład Gospodarki Mieszkaniowej informuje o ogłoszeniu przetargu na wynajem wolnych lokali użytkowych.

Otwarcie ofert odbędzie się 4 lipca 2022 roku od godz. 10:30.

Wolne lokale użytkowe administrowane przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej
w Głogowie: 

 • Lokal użytkowy znajdujący się przy ul. Przemysłowej 31– znajduje się na parterze budynku wielorodzinnego o powierzchni 69,30 m2. Lokal wyposażony jest w instalację centralnego ogrzewania, elektryczną oraz wodno-kanalizacyjną.
 • Lokal użytkowy znajdujący się przy ul. Poczdamskiej 1 znajdujący się na III piętrze budynku biurowego o powierzchni 100,97 m². Lokal wyposażony jest w instalację centralnego ogrzewania, elektryczną oraz wodno-kanalizacyjną.
 • Lokale użytkowe znajdujące się przy ul. Sikorskiego 19 (przychodnia):
  1. znajdujący się na II piętrze o powierzchni 54,39 m² (w tym część wspólna 13,30 m2). Lokal wyposażony jest w instalację centralnego ogrzewania, elektryczną oraz wodno-kanalizacyjną, posiada wspólną toaletę.
  2. Lokal użytkowy znajdujący się na II piętrze o powierzchni 26,24 m² (w tym część wspólna 8,47 m2). Lokal wyposażony jest w instalację centralnego ogrzewania, elektryczną oraz wodno-kanalizacyjną,  posiada wspólną toaletę.
  3. Lokal użytkowy znajdujący się na II piętrze o powierzchni 22,37 m² (w tym część wspólna 7,22 m2). Lokal wyposażony jest w instalację centralnego ogrzewania, elektryczną oraz wodno-kanalizacyjną,  posiada wspólną toaletę.
  4. Lokal użytkowy znajdujący się na II piętrze o powierzchni 54,34 m² (w tym część wspólna 15,91 m2). Lokal wyposażony jest w instalację centralnego ogrzewania, elektryczną oraz wodno-kanalizacyjną.
  5. Lokal użytkowy znajdujący się na II piętrze o powierzchni 18,76 m² (w tym część wspólna 4,59 m2). Lokal wyposażony jest w instalację centralnego ogrzewania, elektryczną oraz wodno-kanalizacyjną.
  6. Lokal użytkowy znajdujący się w piwnicy, mający osobne wejście, o powierzchni 40,52 m² (w tym część wspólna 1,04 m2). Lokal wyposażony jest w instalację centralnego ogrzewania, elektryczną oraz wodno-kanalizacyjną.
 • Lokal użytkowy znajdujący się przy ul. Obrońców Pokoju 26 znajduje się na parterze budynku wielorodzinnego o powierzchni 18,06 m². Lokal wyposażony jest w instalację centralnego ogrzewania i elektryczną. Posiada ujęcie wodno-kanalizacyjne oraz dostęp do wspólnej toalety.
 • Lokal użytkowy znajdujący się przy ul. 1-go Maja 25a znajdujący się na I piętrze o powierzchni 10,94 m². Lokal wyposażony jest w instalację centralnego ogrzewania, elektryczną oraz wodno-kanalizacyjną,  posiada wspólną toaletę.

  Lokale użytkowe przeznaczone są na działalność:

 1. Handel i usługi – cena wywoławcza 16,50 zł/1m2 (netto),
 2. Stowarzyszenia, organizacje pozarządowe, działalność oświatowa, kulturalna, polityczna administracja publiczna, sportowe spółki akcyjne nienastawione na zysk mające swoją siedzibę i działające na terenie Gminy Miejskiej Głogów – cena wywoławcza 5,50 zł/1m2 (netto),
 3. Kościoły i związki wyznaniowe – cena wywoławcza 2,10 zł/1m2 (netto).

Lokale użytkowe można oglądać po uprzednim skontaktowaniu się z przedstawicielem Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej w Głogowie: p. Marceliną Bełza, tel. 503-016-155.

LINK DO PRZETARGU – KLIKNIJ TUTAJ