Bezpłatny autobus na Stachuriadę

Na polanę grochowicką będzie można dojechać autobusem komunikacji miejskiej
Autobusy, Komunikacja Miejska w Głogowie, zdj. Siwek

Nasza spółka aktywnie przyłącza się do organizacji tego wydarzenia. Dla wygody mieszkańców, którzy chcą uczestniczyć w tegorocznej edycji imprezy przygotowaliśmy bezpłatny autobus, który ułatwi Państwu dojazd i powrót z Grochowic.

mówi Kamil Grzybowski, kierownik Działu Przewozów Pasażerskich Komunikacji Miejskiej w Głogowie.

Autobus w piątek 24 czerwca z Głogowa wyjedzie o godzinie 18.00, a powrót z Grochowic planowany jest na godzinę 00.00. Natomiast w sobotę 25 czerwca autobus z Głogowa wyjedzie o godzinie 17.00, a powrót z Grochowic planowany jest również na godzinę 00.00.

Trasa do Grochowic: H. Brodatego, pętla/ ul. Gwiaździsta przystanek koło Kościoła/ Brama Brzostowska, przystanek koło Lidla/ Sobczyce, przystanek przy drodze/ Moszowice, przystanek przy drodze/ Kotla, przystanek przy blokach/ Kotla, przystanek k. szkoły/ Grochowice, polana leśna

Trasa do Głogowa: Grochowice, polana leśna/ Kotla, przystanek k. szkoły/ Kotla, przystanek przy blokach/ Moszowice, przystanek przy drodze/ Sobczyce, przystanek przy drodze/ Brama Brzostowska, przystanek koło Lidla/ ul. Gwiaździsta/ H. Brodatego, pętla.

PLAKAT STACHURIADA