Mistrzostwa Regionu Miedziowego w Pięściarstwie

18 pięściarzy reprezentowało nasze miasto
Mistrzostwa-Regionu-Miedziowego-w-Piesciarstwie

5 marca odbyły się Mistrzostwa Regionu Miedziowego w Pięściarstwie. Głogów odwiedziło 9 klubów w tym z Czech – Liberec i Świnoujścia. Startowało 86 zawodników w przedziale wiekowym adept-oldboy.

Nasze miasto reprezentowało 18 pięściarzy. Na uwagę zasługuje wygrany adeptów Kuba Wiśniewski, najmłodszy prospekt i zawzięty bokser oraz młodzik Kornel Sznajder. Odkryciem turnieju był Karol Samul, który niespodziewanie zdeklasował przeciwnika. Na najlepszym poziomie zawalczyli bracia Ochoccy. Wygrane zaliczyli Wojciech Chruściel i Konrad Samul.

Gratulacje każdemu z zawodników z osobna, jesteście czcigodnymi sportowcami z mega „cohonez”. Dla każdego uczestnictwo to cenna lekcja. Podziękowania dla trenerów za ich pracę nad pięściarzami. Puchar myGlogow.pl zostaje w Głogowie! Osobiście dziękuję prezydentowi Rokaszewiczowi, Oli-Meb MyGlogow.pl dom-bud.com Avolta Armia Catering bez Was poziom i organizacja na taką skalę nie byłoby możliwe. Kibice także wykazali się wspaniałym dopingiem dla miejscowych.

informuje prezes UKS BOKS Głogów, Jakub Kowalski.

Tekst i zdjęcia: Jakub Kowalski