Zwycięstwo przy wsparciu kibiców

SPS Chrobry Głogów pokonał ZAKSA Strzelce Opolskie
mecz w siatkówkę ZAKSA Strzelce Opolskie i SPS Chrobry Głogów

W fazie rewanżowej głogowscy siatkarze pokonali zespół ZAKSA Strzelce Opolskie 3:1. To było już drugie zwycięstwo nas ZAKSĄ w sezonie Tauron 1. Ligi. I to był bardzo ważny mecz dla SPS Chrobry Głogów.

– Jesteśmy sąsiadami w tabeli i wiedzieliśmy, że to będzie ważny dla obu drużyn mecz dodatkowo obciążony presją wyniku. Najważniejsza jest wygrana za 3 punkty i to nas bardzo cieszy – mówił po meczu trener SPS Chrobry Głogów Dominik Walenciej.

Sety: 19:25, 25:22, 19:25, 22:25. MVP meczu został Bartosz Janeczek, atakujący SPS Chrobry Głogów.

– Wykonaliśmy dobrą robotę. Dla układu tabeli to było bardzo ważne spotkanie. Dopisaliśmy do swojego konta cenne punkty. Kibice bardzo nam pomogli. Przy ich wsparciu gra nam się świetnie. Zarówno my, jak i rywale mamy fantastycznych kibiców. Naprawdę czuć to wsparcie z trybun. O wiele lepiej gra się przy takim dopingu – mówił Bartosz Janeczek, atakujący SPS i MVP meczu z ZAKSĄ.

Relacja pkt za pkt: TUTAJ

Najbliższe dwa mecze SPS Chrobry Głogów rozegra na wyjeździe. 22 stycznia – z Olimpią Sulęcin, a 29 stycznia z KRISPOL Września. Przed własną publicznością Pomarańczowo-Czarni zagrają w lutym. 5 lutego zmierzą się z Legią Warszawa.


Zdjęcia: M.Dytwińska-Gawrońska, grafika: SPS Chrobry Głogów