Bal Charytatywny z okazji 10-lecia działalności

Głogowskie Stowarzyszenie „Otwarte drzwi” świętuje swój jubileusz
otwarcie_nowej_ bazy_Strefa_Rodziny_Głogowskiego_Stowarzyszenia_Otwarte-Drzwi_24.06 zajawka

Z okazji 10-lecia działalności, Głogowskie Stowarzyszenie „Otwarte Drzwi” organizuje Uroczystą Galę oraz Bal Charytatywny w czasie których przeprowadzone zostaną licytacje.

Uzyskana kwota przeznaczona zostanie na leczenie oraz rehabilitację naszych podopiecznych: Amelki Antczak i sióstr Werwińskich – Dominiki i Ali. Prosimy o kontakt wszystkie osoby, które chciałyby przekazać na tę licytacje fanty

informuje Marta Kaszuba, prezes Stowarzyszenia

Wszystkie osoby, które są zainteresowane pomocą proszone są o kontakt poprzez FB Stowarzyszenia.

Głogowskie Stowarzyszenie „Otwarte Drzwi” od dekady aktywnie działa w zakresie pomocy dla lokalnej społeczności. Stowarzyszenie rozpoczynało działalność od organizowania zbiórek charytatywnych na chore dzieci. Z czasem form pomocy było coraz więcej. Baza Streetworkerów, wsparcie psychologiczne, warsztaty dla rodziców i nauczycieli, Wakacyjna Strefa Talentów to tylko niektóre działania podejmowane przez stowarzyszenie.

Od września tego roku, w Bazie Stowarzyszenia przy ul. Poczdamskiej otwarty został Punkt Profilaktyki Zdrowia Psychicznego w ramach programu przeciwdziałania skutkom pandemii i wsparcia osób borykających się z depresją. Głogowianie mogą korzystać z bezpłatnej pomocy psychologów, terapeutów i psychodietetyków.