Bramka dla Franka

Turniej piłkarski, koncerty, otwarte treningi
i atrakcje dla dzieci! Zobacz szczegóły!
Plakat akcji społecznej Bramka dla Franka

W imieniu organizatorów, kibiców Chrobrego Głogów, zapraszamy na kolejną edycję akcji charytatywnej BRAMKA DLA FRANKA.

Jak co roku odbędzie się turniej piłkarski, który uatrakcyjnią koncerty lokalnych artystów, a także Jam Graffiti. Nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych: malowanie twarzy, pokazy straży pożarnej, dmuchańce i nie tylko. Organizatorzy zadbają również o wasze zdrowie i kondycję fizyczną i zapraszają na spotkanie z trenerkami fitness, które poprowadzą otwarte zajęcia dla każdego.


W planie mamy dla Was również konkursy w siłowaniu na rękę i przeciąganiu liny. Odbędą się także licytacje oraz loteria fantowa z ciekawymi nagrodami. Nie zabraknie strefy gastro, gdzie będziecie mogli usiąść zjeść posiłek lub coś słodkiego. Więc zarezerwuj sobie czas w pierwszy weekend lipca, zabieraj rodzinę, znajomych i przyjaciół i widzimy się 3 lipca 2021 r. Na boisku treningowym Chrobrego, na Piastowie przy OK Parku w Głogowie. PS zabierz za sobą jakieś pieniądze, bo nie zapominajmy, że głównym celem tego wydarzenia jest zebranie środków na leczenie i rehabilitację małego wojownika Franka. Do zobaczenia – piszą kibice Chrobrego Głogów.

Kim jest bohater akcji Franek Zabłotny?

To mały dzielny chłopczyk, który urodził się z wrodzoną łamliwością kości oraz niewydolnością oddechową. Od kilku już lat kibice Chrobrego wspierają małego Franka w walce z chorobą.

O Franku przeczytacie na jego profilu KLIKNIJ TUTAJ

Licytacje dla Franka: ZOBACZ TUTAJ

Zapiszcie: Sobota 3.lipca, boisko treningowe Chrobrego na Piastowie obok Ok Parku.


Źródło: FB Bramka dla Franka