„Godziny spisowe” w Urzędzie Miejskim

Zobacz, w jakich godzinach będzie można się spisać w Urzędzie Miejskim
Biuro-Urząd-Miejski-Głogów-25.05.2020.fot_.-D-5-1

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań trwa od 1 kwietnia i zakończy się 30 września. Po raz pierwszy w historii spisu obowiązującą formą jest samospis internetowy. Do tych osób, które się samodzielnie nie spiszą będą dzwonić rachmistrzowie.

Przypominamy, że w Urzędzie Miejskim od początku spisu przygotowane jest stoisko komputerowe dla mieszkańców, którzy nie mają dostępu do Internetu.

Niestety większość osób, które przychodzi do Urzędu i chce się spisać potrzebuje pomocy urzędnika i dlatego od poniedziałku, 14 czerwca w Urzędzie Miejskim będą funkcjonować tzw. godziny spisowe w których głogowianie będą mogli przyjść i z pomocą urzędnika dokonać spisu.

od 9.00 do 11.00 oraz od 13.00 do 14.00, od poniedziałku do piątku.

-Bardzo prosimy mieszkańców, aby przychodzili w wyznaczonych godzinach chyba, że będą chcieli skorzystać tylko z komputera i samodzielnie spiszą się bez udziału urzędnikawtedy mogą przychodzić w godzinach pracy urzędu od 7.30 do 15.30. – mówi Katarzyna Brasse-Juźwiak, Sekretarz Gminy Miejskiej Głogów.

Przypominamy, że wszystkie informacje dotyczące spisu znajdują się na stronie GUS, na stronie BIP Urzędu miejskiego oraz na naszej stronie DGL News w zakładce „Spis Powszechny.