Podsumowanie Tygodnia Walki z Depresją

„Tak ogromny odzew jest dowodem na potrzebę propagowania takich akcji”
28.01.2021.konferencja Tydzień walki z Depresją-Lubin-fot. D.Jęczmionka-zajawka

Tydzień Walki z Depresją zorganizowany został przez Głogowskie Stowarzyszenie „Otwarte Drzwi”, Centrum Formacji Rodziny z siedzibą w Lubinie i KGHM POLSKA MIEDŹ S.A. jako Partner wydarzenia.

Wydarzenie zgromadziło 1200 osób, ponad 100 osób skorzystało z bezpłatnych konsultacji, a 1100 podzieliło się swoją opinią na temat depresji w anonimowej ankiecie.

-Kończymy tydzień Walki z Depresją z poczuciem odpowiedzialności. Odpowiedzialności za ludzi, którzy przyszli i nam zaufali. Tak ogromny odzew jest dowodem na potrzebę propagowania takich akcji. Dziękuję Prezydentowi za wsparcie projektu, Dyrektor MOPS za partnerstwo otwartości na nowe, MOK/ Mayday za mega robotę przy filmach i szlifowanie Naszych Diamentów… Zbyszkowi Wierzchowskiemu za ADHD i przyjaźń, Głogowskim Patronatom Medialnym – wiem, że z Wami mogę wszystko! Szczególne ukłony dla osób, które wsparły projekt swoim świadectwem, dzieląc się swoją historią walki z Depresją. Był to zaszczyt – podsumowuje Ania Mazurkiewicz z Głogowskiego Stowarzyszenia „Otwarte Drzwi”.

Ania Mazurkiewicz podkreśla również, że bez wsparcia KGHM, który był partnerem wydarzenia, ta akcja nie byłaby możliwa.

Poszczególne materiały z wydarzenia można obejrzeć TUTAJ

Wykłady | Rozmowy | Filmy dostępne są TUTAJ

Organizatorzy wydarzenia zapraszają do korzystania z oferty Centrum Formacji Rodziny im. Jana Pawła II w Lubinie oraz Głogowskie Stowarzyszenie Otwarte Drzwi