Wsparcie klubu przy zakupach w Społem

Od dziś robiąc zakupy w Społem można wspierać Klub pomarańczowo-czarnych. Zobacz jak to zrobić
DGL News

Głogowska sieć sklepów Społem PSS obchodząca w zeszłym roku 75-lecie istnienia pozostanie sponsorem klubu kolejny rok.

Klub przedłużył umowę sponsoringową i mocno poszerzyliśmy zakres współpracy, jednocześnie licząc na odzew i zaangażowanie naszych kibiców.

Niezwykle ważnym wspólnym działaniem od rundy wiosennej jest przystąpienie Społem do programu partnerskiego związanego z oficjalną aplikacją ligową na smartfony.

Od dzisiaj, mając zarejestrowaną kartę płatniczą w aplikacji Fortuna 1 Ligi, płacąc nią za zakupy w 9 sklepach Społem w Głogowie, bez żadnych dodatkowych kosztów kibice mogą wspierać swój Klub. Społem przekaże 0,5% z kwoty za zakupy na cele realizowane w Chrobrym Głogów!

Historię transakcji i ilość przekazanych pieniędzy można śledzić poprzez swoje konto w aplikacji. Dodatkowo można zbierać punkty za zakupy, dzięki karcie klienta „Społem Znaczy Razem”, co gwarantuje otrzymanie bonów na zakupy po zgromadzeniu określonej w regulaminie ilości punktów. Więcej informacji o ofercie znajdziecie na stronie internetowej glogow.spolem.org.pl oraz koncie na Facebooku www.facebook.com/Spo%C5%82em-G%C5%82og%C3%B3w-232276364207487

Głogowski Klub zachęca także inne lokalne firmy do pójścia w ślady Społem i przystąpienia do naszego programu. Aplikację można pobrać poprzez stronę internetową: https://aplikacja.1liga.org/

75 lat temu PSS Społem otworzyła pierwszy sklep przy ul. Słowiańskiej. Sprzedawał w nim sam szef spółdzielni, a towar do sklepu przynoszono w walizkach. Wtedy też zaraz po wojnie powstawały w Głogowie przyzakładowe kluby piłkarskie, z których swoją historię wywodzi Chrobry…

Dzisiaj Społem to jedna z lepiej prosperujących spółdzielni w kraju. Sklepy Społem to ciągle poszerzający się asortymentem, świetna jakość produktów w bardzo dobrych cenach i liczne grono stałych klientów, dlatego tym bardziej jesteśmy zadowoleni z zaufania w relacjach, jakie wypracowaliśmy przez lata i z dumą ogłaszamy kolejny rok wspólnej drogi Klubu i PSS „Społem” jako naszego Srebrnego Sponsora.

Warto przypomnieć, że Magdalena Zgondek prezes Społem PSS Głogów wraz z całym zespołem jest w gronie głogowskich firm wyróżnionych ostatnio przez prezydenta Głogowa Rafaela Rokaszewicza, który docenił wsparcie Społem na rzecz głogowskiego sportu, a szczególnie piłki nożnej.

Lista sklepów, które biorą udział w programie Fortuna 1 Ligi i Chrobrego:

Sklep nr 1 „GROSIK”

ul. Elektryczna 9

Sklep nr 3 „Mini Lux”

ul. Spadzista 9

Sklep nr 6 GAMA-SPOŁEM

Aleja Wolności 12D

Sklep nr 11 „Znajomy Sklep”

ul. Kamienna Droga 35

Sklep nr 28 „Magoria”

ul. Gustawa Morcinka 8

Sklep nr 33 „Lux”

ul. Obrońców Pokoju 22

Sklep nr 34 „Lux”

ul. Galileusza 20

Sklep nr 35 „Lux”

ul. Niedziałkowskiego 2

Centrum Handlowe STAWNA

ul. Stawna 2-4

Tekst: Łukasz Jaremkiewicz.