Cztery pory roku. Zima w Głogowie

Rób zdjęcia, baw się dobrze i wygrywaj nagrody!
DGL News

Serdecznie zapraszamy Was do udziału w konkursie!

Zadanie nie jest trudne, ale za to może dać wiele przyjemności i satysfakcji. A dla zwycięzców będą oczywiście nagrody – zestawy miejskich gadżetów, w tym albumy, bidony, koszulki, zestawy pysznych głogowskich herbat i słodyczy, a także filiżanki do kawy.

konkurs-foto-nagrody

Telefony w dłonie i na start!

Co musisz zrobić, drogi Internauto? Wyjdź na spacer i zrób zdjęcie w Głogowie aparatem lub telefonem, które pokaże w szczególny i ciekawy sposób zimę w mieście – pod śniegiem lub bez niego. To może być Rynek nocą zasypany śniegiem lub Rynek o poranku bez śniegu. A może w drodze do pracy znajdziesz ślady ptaków na śniegu w parku? Może utrwalisz zabawę psów na śniegu lub na trawie? A może zainspirują Cię samochody lub dachy pod czapami śniegu?

Zdjęcia bez wyraźnych twarzy

Ale aby nie było zbyt łatwo, mamy pewne utrudnienie. Na zdjęciu nie może być wyraźnie widocznych ludzi, a więc podsumowując – robimy zdjęcia zimowego miasta bez ludzkich twarzy.

A co trzeba zrobić z gotowym zdjęciem – z jednym, a z najlepiej dwoma? Trzeba je wysłać na dres mailowy: abialecka@glogow.um.gov.pl.

Wybiorą internauci

Z konkursem startujemy już dzisiaj – 15 lutego. Na gotowe i wysłane zdjęcia czekamy do 26 lutego. W poniedziałek 1 marca opublikujemy na naszym portalu FB galerię z Państwa zdjęciami.  O tym, kto wygra ten konkurs i zdobędzie nagrody zadecydują internauci, oddając lajka na ulubione zdjęcie. Głosować będzie można do 7 marca.

Regulamin znajdziesz na:  Informacje urzędowe – Ogłoszenia (www.glogow.pl).