SPS vs Astra

W najbliższą sobotę Astra Nowa Sól będzie chciała zrewanżować się za porażkę, a my zaglądamy do historii pojedynków oby drużyn.
DGL News

To będzie jeden z ciekawszych pojedynków naszych siatkarzy. W najbliższą sobotę, 12 grudnia, pomarańczowo-czarni zmierzą się z MKST Astra Nowa Sól.

Będzie to mecz wyjazdowy i rewanżowy. Pierwszy pojedynek (11.11.2020) wygrał SPS Chrobry Głogów i wygrał wysoko 3:0! Nowosolanie kończyli sety na zdobyciu 21, 12 i 13 punktów.

SPS-Chrobry-Glogow-grafika-meczowa-z-wynikiem-meczu-z-Astra-Nowa-Sol

Mecz będzie transmitowany, ale nawet najlepsza transmisja nie odda emocji, które kibice mogliby przeżyć na trybunach. Kluby Kibica SPS i Astry zawsze szykowali piękne widowisko dopingujące swoich zawodników. I tak pewnie było by i tym razem.

Zaglądamy do kart historii rozgrywek obu drużyn. Na stronach PZPS można porównać ilość wygranych pojedynków licząc od sezonu 2018/2019.

W obecnym sezonie Astra uległa dwa razy: pomarańczowo-czarnym z Głogowa i legniczanom. Chrobry z Żagania wywiózł jeden punkt.

Głogowska drużyna rozpoczęła już marsz do fazy play off. Aktualnie jest liderem w swojej grupie, a w tym roku ma do rozegrania dwa mecze: z Astrą i Żaganiem (19.12).

Kto wygra sobotni mecz?


Zdjęcia: Studio Siwek, Grafika: SPS Chrobry Głogów