Nowa akcja na DGL NEWS – Głogów Razem Na Święta!

Organizujesz akcję pomocową na święta? Masz ciekawą ofertę na święta? Jesteś lokalnym wytwórcą? Działasz, żeby komuś pomóc? Napisz do nas! Zareklamujemy Cię za darmo!
grafika-akcji-Glogow-Razem-Na-swieta

Ruszamy z kolejną akcją! Tym razem świąteczną! Będziemy Was namawiać by kupować lokalnie!

Czas świąt to także czas wydatków. Wydajemy więcej, tak po prostu jest. Kupujemy żywność, prezenty, odzież. Ale zastanówmy się – gdzie robimy te zakupy? Chcemy Was namawiać do tego by przedświąteczne i świąteczne zakupy robić u naszych głogowskich przedsiębiorców. Dlaczego? Bo to ich chleb, bo wybrali nasze miasto by prowadzić swój biznes dla nas. Bo w naszym mieście płacą podatki. Bo to miejsca pracy dla głogowian. Może Wasz sąsiad lub koleżanka ze szkoły pracuje u głogowskiego przedsiębiorcy.

I trochę ekonomii. Czy wiesz, że z każdego wydanego 100 zł w lokalnym sklepie – w naszym mieście zostaje aż 60 złotych (w podatkach, pensji, kolejnych zakupach). Jeśli to samo 100 złotych wydasz np. w zagranicznej sieciówce to w naszym mieście zostanie tylko …. i to nie całe 12 złotych!

Slajd 1 (szacunki wg Związku Miast Polskich, opracowanie J. Szewczuk) – robimy zakupy lokalnie:

Slajd 2 (szacunki wg Związku Miast Polskich, opracowanie J. Szewczuk) – nie robimy zakupów lokalnie:

Pomyśl o tym: kupując u głogowskich przedsiębiorców wspierasz i ich i swoje miasto. Dlatego namawiamy Cię – kupuj lokalnie. Szczególnie teraz przed świętami potrzebne jest Twoje wsparcie!

Na naszym portalu DGL News uruchomimy specjalną zakładkę GŁOGÓW RAZEM NA ŚWIĘTA. Tu znajdziecie oferty nadesłane przez naszych głogowskich przedsiębiorców, zachęty do włączenia się w akcje pomocowe oraz ofertę lokalnych wytwórców.

Organizujesz akcję pomocową na święta? Masz ciekawą ofertę na święta? Jesteś lokalnym wytwórcą? Działasz, żeby komuś pomóc? Napisz do nas! Zareklamujemy Cię za darmo!

Biuro Rzecznika Prezydenta kontakt@glogow.um.gov.pl

#RazemMożemyWięcej #WspierajmySię #GłogówRazem


Grafika: K. Brzezińska