Miejska Strefa Biznesu ma już 2 lata

Zobacz co udało się zrobić do tej pory i jakie są plany na przyszłość
DGL News

We wrześniu mija dwa lata od powstania w Głogowie Miejskiej Strefy Biznesu.

To co planuję na ten rok, to wzmacnianie działań internetowych przez przedsiębiorców, stworzenie grup mastermindowych. Będziemy także kontynuować wszytko to, co się działo w ramach Covid 19. Zależy mi na tym, aby położyć nacisk na umiejętność prowadzenia mediów społecznościowych, komunikacji z klientami nowymi i starymi. Chciałabym także zorganizować kilka spotkań odnośnie automatyzacji pracy, wykorzystania darmowych narzędzi – mówi Karolina Duchińska z Miejskiej Strefy Biznesu.

Jak zapewnia Karolina Duchińska nie zabraknie comiesięcznych spotkań networkingowych, podczas których przedsiębiorcy będą mogli pokazać co robią, poszukać współpracy oraz klientów.

Podsumowanie działań Miejskiej Stefy Biznesu znajduje się TUTAJ

Miejska Strefa Biznesu to miejsce, w którym głogowski mikro biznes może bezpłatnie realizować swoje inicjatywy. To tutaj głogowski przedsiębiorca znajdzie:

  • miejsce pracy – przestrzeń coworkingowa dla przedsiębiorców stawiających pierwsze kroki w biznesie, 
  • przestrzeń dla swoich inicjatyw – możliwość wynajęcia sali konferencyjnej,
  • wiedzę – profesjonalne szkolenia, warsztaty i konferencje będące wsparciem dla początkujących przedsiębiorców,
  • wirtualny adres – usługę umożliwiającą podnajem biura Miejskiej Strefy Współpracy, jako adresu do korespondencji lub siedziby rejestrowej podmiotu gospodarczego lub osoby prawnej oraz obsługę korespondencji

Źródło: Miejska Strefa Biznesu w Głogowie.