Miejska Strefa Biznesu poleca: zakupy na lokalnym rynku przez Internet

Kolejna propozycja dla przedsiębiorców
zakupy przez internet-grafika-pixabay-zajawka

To kolejna propozycja dla lokalnych przedsiębiorców oraz mieszkańców Głogowa. Zakupy u lokalnych przedsiębiorców przez Internet.

Przedsięwzięcie ma celu ma zachęcić mieszkańców Głogowa do robienia zakupów przez internet z dostawą lub bezpiecznym odbiorem osobistym. Taka forma nie tylko minimalizuje zagrożenie związane z wirusem, ale także pozwala wesprzeć lokalne biznesy w tym trudnym czasie. Ponadto inicjatywa ma na celu zachęcenie lokalnych przedsiębiorców do poszerzenia swoich usług o sprzedaż internetową. Pierwowzór akcji narodził się w ramach współpracy platofrmy Zado.pl z miastem Wrocław.

Dla przedsiębiorców – uruchom sklep internetowy za darmo

Twórcy Zado wspomagają lokalnych przedsiębiorców w dostosowaniu się do nowej rzeczywistości. Właściciele sklepów, którzy często nie są przyzwyczajeni do zdalnej formy sprzedaży, prowadzeni są krok po kroku podczas zakładania własnego sklepu internetowego.  

Dla przedsiębiorców z Głogowa, w ramach akcji partnerskiej z miastem Głogów #Wspierajmy Się! Zado oferuje bezpłatne uruchomienie sklepu internetowego oraz zniesienie prowizji przez pierwszy miesiąc działalności. Przedsiębiorcy mogą:

  • Bezpłatnie dołączyć do mapy miejsc oferujących dostawę lub odbiór osobisty – wystarczy wypełnić krótki formularz dostępny pod adresem: https://zado.pl/dodaj-miejsce
  • Bezpłatnie otworzyć swój własny, profesjonalny sklep internetowy. Firmy mogą skorzystać z bezpłatnego prowadzenia sklepu przez pierwszy miesiąc (bez prowizji).

Co należy zrobić, aby skorzystać z oferty?

Aby założyć własny, profesjonalny sklep internetowy na platformie Zado.pl należy zapoznać się z ofertą na stronie: https://zado.pl/biz/ i wypełnić formularz „załóż sklep”. By skorzystać z promocji wystarczy wpisać hasło “WspierajmySię!” w polu “kod polecający” podczas wypełniania formularza zakładania sklepu – wyjaśniają Damian Nogaj i Miłosz Lisik, pomysłodawca platformy zado.pl?

Miejska Stefa Biznesu pomoże zrobić „pierwszy krok”

Przedsiębiorco jeśli chciałbyś wystawić swoje produkty na platformie zado.pl, ale boisz się, że nie poradzisz sobie, to koniecznie zadzwoń do Miejskiej Strefy Biznesu 603 360 880 lub napisz przez messengera. Krok po kroku przeprowadzimy Cię przez założenie swojego sklepu na tej platformie – informuje Karolina Duchińska z Miejskiej Strefy Biznesu w Głogowie.

 Link do rozmowy z Miłoszem Lisikiem: TUTAJ

Źródło: zado.pl, Miejska Strefa Biznesu. Fot.Pixabay