Relacja zdjęciowa z ferii

Zobaczcie co się dzieje w Fundacji Owoc Głogu
DGL News

W siedzibie Fundacji Owoc Głogu trwają darmowe ferie dla dzieci. Pierwszy tydzień to zajęcia – jak być modelką oraz jak zostać youtuberem .

20 dzieci nabyło wiele umiejętności. Dziewczyny nauczyły się pozować przed obiektywem aparatu i chodzić jak na wybiegu. To także profesjonalne sesje zdjęciowe w różnych makijażach od Aleksandry Pabian. Youtuberzy mają już swoje nicki, wiedzą jak poprowadzić swoje kanały i mają za sobą pierwsze nagrania. Dziś dzieci i ich rodziny oraz znajomi spotkali się w Gospodzie Głogowskiej na pierwszym pokazie mody nowych utalentowanych modelek! Publiczność dopisała, a youtuberzy wszystko nagrywali – mówi Anna Hamza, prezes Fundacji Owoc Głogu.  

Dzieci dostały upominki – stroje, kosmetyki czy artykuły papiernicze. Zajęcia prowadzili Anna Hamza, Tomasz Stankiewicz, Bartek Józefowicz.

Gościnnie Tomasz Naborczyk, Agnieszka Piękoś i Iwona Grochowska. Wpadali też inni wolontariusze: Kasia i Dominika. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tych zajęć. Liczymy na to, że kolejny tydzień będzie równie udany – mówi Anna Hamza.

Prezes przypomina, że do organizacji ferii przyczynili się także mieszkańcy Głogowa. Jak mówi Anna Hamza – ktoś upiekł babeczki dla dzieci, ktoś inny przyniósł napoje, kosmetyki czy stroje.

Nadesłane przez: Fundacja Owoc Głogu