Już 12 listopada pierwsze spotkanie na osiedlu

DGL News

12 listopada o godz. 17:15 w Szkole Podstawowej nr 8 przy ul. Morcinka rozpocznie się, pierwsze w tegorocznej edycji, spotkanie prezydenta z mieszkańcami.

– Dziś już po raz piąty zapraszam głogowian, by porozmawiać o mieście. Moją najważniejszą zasadą w pracy jest współpraca z mieszkańcami. Głogów należy do wszystkich mieszkańców i dlatego powinni mieć realny wpływ na jego rozwój. To ich prawo do współdecydowania o tym, co dzieje się i co powinno się dziać na osiedlach, w najbliższej okolicy, w mieście. Serdecznie zapraszam, porozmawiajmy o Głogowie – mówi Rafael Rokaszewicz, prezydent Głogowa.

Informacje o spotkaniach można znaleźć:

http://miedziowe.pl/

http://glogow.info.pl

http://myglogow.pl

Plakaty informacyjne ukazały się w Tygodniku Głogowskim i Głosie Głogowa. O terminach spotkań z mieszkańcami można przeczytać w głogowskich autobusach i na przystankach autobusowych.

Program spotkań z mieszkańcami:

12 listopada – Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Morcinka 2

13 listopada – Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Gwiaździsta 2

18 listopada – Szkoła Podstawowa nr 13, ul. Akacjowa 10

19 listopada – Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Niedziałkowskiego 10

20 listopada – Szkoła Podstawowa nr 3, Plac Mieszka I

25 listopada – Ratusz, Sala Rajców

Wszystkie spotkania rozpoczynają się o godz. 17:15.

Podczas osiedlowych spotkań prezydent przedstawi zrealizowane zadania inwestycyjne oraz plany na najbliższą przyszłość. Jak co roku, wysłucha potrzeb mieszkańców dotyczących poprawy warunków życia i rozwoju ich najbliższej okolicy.

Zdjęcia: Kamil Grzybowski Komunikacja Miejska, Katarzyna Brzezińska BRP