Loteryjne niespodzianki

Za 5 zł można wylosować niespodziewaną nagrodę.
DGL News

Fundacja „Owoc Głogu” zaprasza na „Loteryjne niespodzianki Owocu Głogu” w najbliższą sobotę 9 listopada do Galerii Glogovia. Zbiórka charytatywna rozpocznie się o godzinie 11:00 i potrwa do wyczerpania fantów.

-Nigdy wcześniej nie było takiej akcji charytatywnej, gdzie można wylosować list od słynnego mieszkańca naszego miasta, opowiadającego o tym co w życiu istotne.
W nagrodach rzeczowych jest dosłownie wszystko – książki, zabawki, pościele, akcesoria dla zwierząt i wiele innych – opowiada Anna Hamza, prezes fundacji.

Fundacja będzie zbierać środki na potrzeby leczenia:
• Ani Fabjańskiej (walka o wzrok),
• Joanny Konkel (walka z rakiem),
• Przemka Wiśniewskiego (rehabilitacja po wypadku).

Za wrzucenie „cegiełki” do puszki darczyńca losuje nagrodę – niespodziankę lub otrzymuje kawałek domowego ciasta.

-Jest osobny dział dla dzieci i dla dorosłych. Nagrody są rzeczowe, ale mamy także vouchery na różne usługi – kosmetyczne, gastronomiczne, fotograficzne i sportowe – wyjaśnia.

Anna Hamza zachęca do darowania kolejnych fantów. -Prosta zasada – im więcej fantów, tym więcej pieniędzy z datków – dodaje.

„Owoc Głogu” zebraną pulę pieniędzy podzieli równo na trzy części i przekaże je na konta fundacji podopiecznych.

-Jest zimno, ale niech wyjdzie trochę słońca dla tych trzech osób, które bardzo potrzebują wsparcia w leczeniu . Wszyscy wiemy gdzie żyjemy i ile kosztują najmniejsze problemy z chorowaniem… Potrzebują nas, a przecież nie proszą
o to każdego dnia! – mówi Anna Hamza.

Źródło: Fundacja „Owoc Głogu”