Droga do CRO

W trzeciej części serii o fizjoterapii Chrobry Głogów S.A. pokazuje, w jaki sposób łatwo się dostać do Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej.
Pływalnia Chrobry będzie nieczynna w Święta Wielkanocne

Dużym atutem oraz wielkim ułatwieniem dla każdego chcącego skorzystać z oferty Chrobrego Głogów S.A. jest lokalizacja Stadionu, Hali, Pływalni oraz Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej. Znajdują się one niemal w centrum miasta, przez co każdy ma do nich blisko.

Wielki plus to także mnóstwo miejsc parkingowych i ułatwienia dla osób niepełnosprawnych – podjazdy, windy, brak progów, szerokie drzwi czy urządzenia ułatwiające korzystanie z basenów.

droga-do-CRO3

Do każdego z obiektów można dotrzeć od ulicy Rudnowskiej, Kazimierza Wielkiego oraz Wita Stwosza. Korzystając z autobusów Komunikacji Miejskiej wysiądzie się kilka kroków od interesującego miejsca.

W pobliżu stadionu i Hali zatrzymują się autobusy linii 1, 2, 5. Z oferty Pływalni można skorzystać dzięki liniom 3, 8, 9.

Jak łatwo znaleźć Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej?

To tam pomaga się mieszkańcom powrócić do pełnej sprawności. Fizjoterapeuci posiadają odpowiednią wiedzę, umiejętności i doświadczenie wsparte nowoczesną techniką.

Źródło: Chrobry Głogów S.A.