Już 5 grudnia Centrum Kultury MOK zaprasza na kolejną odsłonę Filmożarcia. Tym razem będziecie mogli zobaczyć „Opowieść świąteczną”.
Kolejną odsłonę cyklu „Filmożarcie” zaplanowano na 5 grudnia. W Centrum Kultury MOK wyświetlony zostanie film „Opowieść świąteczna”.
– To wspaniała, Świąteczna historia, która skradnie wszystkie serca. O ojcu, który robi co może, lecz nie jest to wystarczające. O starszej siostrze, która próbuje go zastąpić. O 10-letniej dziewczynce, która wierzy, że życie jej rodziny może zmienić się na lepsze. A to dlatego, że Ronja nigdy nie traci nadziei. Zwłaszcza w Święta – czytamy w opisie wydarzenia.
Film od 9 roku życia. Zobaczyć go będzie można w CK MOK 5 grudnia o godz. 18:00. Bilety w cenie 20 złotych.
Znajdziesz nas na:


