WPEC informuje: zamkniemy ul. Sikorskiego

Od 15 lipca w związku z pracami Wojewódzkiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej zostanie zamknięta część drogi – zobacz objazdy!
grafika WPEC informuje

Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej informuje, że w związku z prowadzą przez WPEC inwestycją związaną z modernizacją – przebudową sieci cieplnej od ul. Sikorskiego do ul. Wojska Polskiego od 15 lipca zostanie zamknięta część odcinka ul. Sikorskiego.

Zamknięcie związane jest z tym, że WPEC prowadzić będzie tam prace na sieci cieplnej metodą wykopu otwartego. Zamknięcie odcinka ul. Sikorskiego potrwa do 19 lipca.

Zamknięcie dotyczy odcinka od ul. Północnej do ul. Wierzbowej, przekop WPEC znajdzie się  między wjazdem do siedziby straży pożarnej, a ul. Północną.

WPEC posiada zatwierdzoną tymczasową organizację ruchu:

1. OBJAZD do ul. Sikorskiego od centrum w kierunku Żukowic:

ul. Sikorskiego (droga gminna nr 100407D) – w prawo ul. Północna (droga gminna nr 100340D) – w lewo ul. Południowa (droga gminna nr 100337D) – w lewo ul. Wierzbowa (droga gminna nr 100396D) – do ul. Sikorskiego (KONIEC OBJAZDU),

2. OBJAZD do ul. Sikorskiego od Żukowic w kierunku centrum:

ul. Sikorskiego (droga gminna nr 100407D) – w lewo ul. Wierzbowa (droga gminna nr 100396D) – w prawo ul. Południowa (droga gminna nr 100337D) – w prawo ul. Północna (droga gminna nr 100340D) – do ul. Sikorskiego (KONIEC OBJAZDU)