Studiuj bezpłatnie na głogowskiej uczelni

Dla maturzystów to czas na poważne decyzje. Wiele osób myśli o podjęciu studiów. Zobaczcie, co oferuje PANS
na zdjęciu uczelnia PWSZ w Głogowie 30.08.2021r.

Tekst nadesłany przez Państwową Akademię Nauk Stosowanych:

Wybór kierunku studiów i uczelni nie jest prosty. Dla jednych najważniejsza jest nowoczesna baza dydaktyczna, dla innych profesjonalna kadra. Ogromna część kandydatów poszukuje studiów bezpłatnych, a także takich blisko miejsca zamieszkania. Nie ma potrzeby długo szukać. Bezpłatne studia stacjonarne, na miejscu oferuje Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Głogowie.

To uczelnia, która prowadzi studia o profilu praktycznym, ucząc tego, co potrzebne jest absolwentom w przyszłej pracy zawodowej. W ostatnich latach zainwestowała ogromne środki finansowe w unowocześnienie bazy dydaktycznej. Powstały tu nowe specjalistyczne pracownie i wypożyczalnia biblioteczna, utworzono Centrum Symulacji Medycznej, w którym kształcą się przyszłe pielęgniarki, a wszystko zostało wyposażone w nowoczesny sprzęt.

Inwestycje były możliwe dzięki wysokim wynikom uczelni w konkursie „Dydaktyczna Inicjatywa Doskonałości” prowadzonym przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. Przez cztery kolejne lata głogowska uczelnia uzyskiwała wysokie oceny i nagradzana była każdego roku premią w wysokości miliona złotych. Dzięki tym środkom także programy studiów  zostały uzupełnione o liczne dodatkowe szkolenia i certyfikowane kursy dla studentów, za które nie ponoszą oni żadnej odpłatności. 

Oferta studiów w Głogowie jest bardzo różnorodna. Można tu podjąć studia licencjackie, inżynierskie, magisterskie uzupełniające oraz jednolite magisterskie. Nie brakuje także propozycji w zakresie studiów podyplomowych.

Głogowska uczelnia może z powodzeniem konkurować z innymi uczelniami w regionie. Doskonałe warunki, ciekawe kierunki, mnóstwo zajęć praktycznych, bezpłatne studia stacjonarne, a do tego kameralna atmosfera, programy szkoleniowe i atrakcyjne stypendia, to jej najważniejsze atuty. 

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, zajrzyj na www.pans.glogow.pl lub zadzwoń: 76 832 04 21.