Marsz Weterana ponownie w Głogowie. Ruszą w trasę w szczytnym celu

Po raz kolejny w Głogowie zorganizowany zostanie marsz weterana. Ponownie też odbędzie się on w celu charytatywnym.
Marsz Weterana

W sierpniu w Głogowie odbędzie się kolejny Marsz Weterana. Wezmą w nim udział zarówno miejscowi, jak i przyjezdni z innych miast.

Po raz piąty w historii i po raz drugi w Głogowie zorganizowany zostanie Marsz Weterana. W dniach od 16 do 17 sierpnia uczestnicy marszu pokonają trasy zaplanowane wokół naszego miasta. A te będą dwie – 27 i 40 km.

Pierwsza edycja Marszu z Pruszcza Gdańskiego na Hel odbyła się w 2019 r. a jej pomysłodawcą był Tomasz Kałuża i Maciej Grys. W tym roku, po raz drugi w historii Marszu Weterana zapraszamy do dolnośląskiego Głogowa. Do zaproponowania mamy wspólne przejście dwóch tras o długości ok. 40 i 27 km

mówią organizatorzy.

Marsz organizuje głogowskie Stowarzyszenie Weteranów Działań Poza Granicami Państwa „Sprzymierzeni”. Tradycyjnie już wydarzenie powiązano z akcją charytatywną. Więcej o jej celu organizatorzy poinformują w najbliższym czasie.

Obecnie trwa ustalanie szczegółów. Już wkrótce więcej informacji o możliwości uczestnictwa. Na razie warto już zarezerwować sobie termin. Więcej o akcji na stronie organizatorów POD TYM LINKIEM.

Zobacz również: