Cheerleaderki Chrobrego zapraszają na otwarte treningi. Spróbuj swoich sił w cheerleadingu

Cheerleaderki Chrobrego Głogów zapraszają dziewczyny od 16. roku życia na otwarty trening. Może w jego trakcie odnajdziecie nową pasję? Zajęcia zaplanowane na dwa dni są bezpłatne.
Cheerleaderki Chrobrego

Cheerleaderki Chrobrego zapraszają osoby chcące spróbować swoich sił na otwarte treningi. Poprowadzi je doświadczona tancerka.

Najbliższe dwa wtorki zapowiadają się ciekawie dla osób zainteresowanych tańcem. Cheerleaderki Chrobrego, które w trakcie spotkań dopingują naszych piłkarzy ręcznych, zapraszają na otwarte treningi.

– Nauczysz się jak wygląda przygotowanie ciała do tańca podczas intensywnej rozgrzewki. Zobaczysz jak prowadzone są regularne treningi i nad czym będziemy pracować w nadchodzącym sezonie. Spędzisz świetnie czas i być może odkryjesz nową pasję –

informują organizatorki.

Cheerleaderki podczas występu

Zdjęcia: KGHM Chrobry Głogów

Cheerleaderki Chrobrego zapraszają na dwa takie treningi, które odbędą się w Well Fitness przy ul. Gwiaździstej 1A w Głogowie.

  • I termin: 09.07.2024, godz. 18
  • II termin 16.07.2024, godz. 17

Wstęp na treningi jest bezpłatny. Poprowadzi je Wiktoria Chiciak, tancerka z wieloletnim doświadczeniem, która szkoliła się u najlepszych instruktorów w kraju i z zagranicy. Do udziału zaprasza dziewczęta, które ukończyły 16 rok życia – niezależnie od ich poziomu doświadczenia w tańcu.

Plakat wydarzenia
Plakat wydarzenia

Zobacz również:

Rzeźba kobiety na starówce odnowiona. Figura zyskała nowy blask

Lato w Twierdzy 2024 zakończone. Za nami dwa tygodnie atrakcji