Chrobry Głogów remisuje w sparingu z Kotwicą. Czas na sparingowe derby

W sparingu z Kotwicą Kołobrzeg głogowianie zremisowali 1:1. Teraz szykują się na kolejne spotkanie kontrolne.
Chrobry zagrał z Kotwicą

Za Chrobrym Głogów mecz sparingowy z Kotwicą Kołobrzeg. Teraz głogowianie szykują się na mecz z Miedzią Legnica.

W rozegranym w Buczu sparingowym spotkaniu Chrobry Głogów zremisował z ekipą Kotwicy Kołobrzeg. Mecz zakończył się wynikiem 1:1. Bramka dla głogowian padła w ostatnich chwilach meczu, gdy do bramki skierował ją Mateusz Ozimek.

Dla Chrobrego sparing był okazją do sprawdzenia formy i taktyk. Ale nie tylko, bo to także możliwość zobaczenia w akcji testowanych zawodników.

Przed głogowianami kolejny sparing, który rozegrają na swoim terenie. W najbliższą sobotę Chrobry zmierzy się w nim z ekipą Miedzi Legnica. Czekają nas więc sparingowe derby.

Początek spotkania zaplanowano na godz. 11.

W planach jest jeszcze mecz sparingowy, w którym Chrobry zmierzy się z ekipą KKS-u Kalisz. Do rozgrywek ligowych głogowianie wrócą zaś 20 lipca. Pierwszy mecz rozegrają na wyjeździe, a ich rywalem będzie Pogoń Siedlce.

Z kolei pierwszy ligowy mecz domowy Pomarańczowo-Czarni rozegrają 27 lipca – w niedzielę. Rywalem głogowian będzie wtedy ekipa Bruk-Betu Termalica Nieciecza. Kibiców czekają więc spore emocje pod koniec miesiąca.

Chrobry Głogów zmierzył się z Kotwicą Kołobrzeg

KOTWICA KOŁOBRZEG – CHROBRY GŁOGÓW 1:1 (0:0)

BRAMKI (CHROBRY): Ozimek 90.

CHROBRY (I POŁOWA): Testowany 1 – Zarówny, Mandrysz, Szarek, Taira, Janiszewski, Bonecki, Kuzdra, Biel, Antkowiak, Szczutowski.

CHROBRY (II POŁOWA): Testowany 1 – testowany 2, Bougaidis, Malczuk, Tupaj, Mucha, Tabiś, testowany 3, Ozimek, Bartlewicz, Lebedyński.

Źródło: Chrobry Głogów S.A.