Chrobry Głogów ruszył ze sprzedażą karnetów

Pierwsi karnety mogą przedłużyć karnetowicze z rundy wiosennej. Później ruszy sprzedaż dla wszystkich.
Kibice Chrobrego podczas meczu

Rozpoczęła się przedsprzedaż karnetów na mecze Chrobrego Głogów. Najpierw z oferty mogą skorzystać karnetowicze z wiosny

Kibice Chrobrego Głogów podczas meczu.

Fani głogowskiej piłki nie mogą się już zapewne doczekać kolejnego sezonu rozgrywek w Fortuna 1. Lidze. Chrobry Głogów rozpocznie zmagania już 20 lipca, kiedy to na wyjeździe zmierzy się z Pogonią Siedlce. Pierwszy domowy mecz głogowianie rozegrają zaś tydzień później – 27 lipca. Zmierzą się wtedy z Termalicą.

1 lipca rozpoczęła się zaś przedsprzedaż karnetów na nadchodzący sezon. W pierwszym jej etapie posiadacze karnetów z rundy wiosennej ubiegłego sezonu mogą je przedłużyć. Od 15 lipca rozpocznie się zaś sprzedaż otwarta nowych karnetów na mecze Chrobrego Głogów.

Posiadanie karnetu to szereg korzyści w stosunku do pojedynczo kupowanych biletów. Część z nich znacie i sobie cenicie, jak choćby otrzymywane gratis wejście na kilka meczów (w tym sezonie posiadacz karnetu otrzymuje od trzech do pięciu takich spotkań) czy gwarancję swojego ulubionego miejsca. Ciekawą nowością jest uruchomienie dedykowanego tylko dla „karnetowiczów” wejścia na stadion, co wpłynie na komfort i czas. Kolejki? Zapomnij! Masz karnet – masz pierwszeństwo

informuje biuro prasowe Chrobrego Głogów.

W przedsprzedaży karnety na rundę jesienną mają następujące ceny:

  • 120 zł (normalny)
  • 60 zł (ulgowy)

W sprzedaży normalnej karnety na połowę sezonu kosztują:

  • 140 zł (normalny)
  • 70 zł (ulgowy)

Chrobry Głogów wprowadził też dla kibiców nowość, jaką są karnety na cały sezon. Ich koszt to: 240 zł (normalny) oraz 120 zł (ulgowy).

Cennik karnetów na mecze Chrobrego Głogów

Źródło i zdjęcia: Chrobry Głogów