Spotkania ze specjalistami w grupie wsparcia

Dowiedz się, co można zyskać uczestnicząc w spotkaniach
gupa wsparcia mops

„Zaskakujące jest jak wiele ludzi idzie przez życie nie uświadamiając sobie, że ich uczucia względem innych ludzi są w dużej mierze determinowane przez uczucia wobec samego siebie, a jeśli nie czujesz się komfortowo ze sobą, nie możesz czuć się komfortowo z innymi.” (SIDNEY J. HARRIS)

W Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Głogowie odbyło się kolejne spotkanie grupy wsparcia dla osób sprawujących opiekę nad osobami z problemami ze zdrowiem psychicznym. W spotkaniu uczestniczył Pan Łukasz Bogucki psycholog i specjalista psychoterapii uzależnień, z którym  podejmowana była tematyka dotycząca dbania o siebie, swoje ciało, potrzeby i stawiania granic.

Pan Bogucki przekazał mnóstwo cennych wskazówek, które zainspirowały uczestniczki do zwrócenia szczególnej uwagi na własne potrzeby. Z niecierpliwością czekamy już na następne spotkanie. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

mówi Joanna Grzegorek-Gil, koordynator spotkań.

Kolejne spotkanie zostało zaplanowane na dzień 12.06.2024r, wyjątkowo w Domu Dziennego Pobytu „ Cicha przystań” w Głogowie ul. Słowiańska 28 z Panią Joanną Pawłowską, terapeutą zajęciowym.

Dodatkowe informacje można uzyskać dzwoniąc pod nr telefonu:

76 727 65 30 lub 885 805 846.

Spotkania koordynuje Joanna Grzegorek-Gil. Zespół ds. Rodziny i Działań Środowiskowych.

plakat zapraszamy na spotkania grupy wsparcia w MOPS-ie.

Zdjęcie archiwalne

Źródło: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Głogowie