Intensywny weekend Głogowskiego Klubu Judo

Kolejne medale dla głogowskich judoków!
zawodnicy GKJ Judo na zawodach International Judo Leauge w Bytomiu

W ubiegły weekend czterech zawodników GKJ wystartowało w International Judo Leauge w Bytomiu, gdzie brało udział 1082 zawodników z 82 klubów z 10 krajów.

Turniej był dla naszych zawodników porządną lekcją judo. Zuzanna Czechowski nie miała zawodniczek w swojej kategorii, gdzie zajęła pierwsze miejsce, nie chciała pozostać bez walk, więc została wpisana do kategorii wyższej, gdzie wywalczyła 3 miejsce. Wojciech Różycki po wyrównanych walkach zajął 4 miejsce. Mark Yankowski oraz Filip Juras odpadli po walkach eliminacyjnych.

informuje Paulina Juras UKS Głogowski Klub Judo

W niedzielę 22 osobowa ekipa byczków brała udział w Super Lidze w Sobótce, gdzie wystartowało ponad 700 osób z 34 klubów. GKJ w klasyfikacji zajął wysokie 10 miejsce. Wyniki prezentują się następująco: