Po wygranej z Wybrzeżem czas na mecz domowy

Pierwszy po przerwie mecz KGHM Chrobry Głogów na własnej hali
Seria16_EnergaWybrzeze_Legionovo

KGHM Chrobry Głogów pokonał na wyjeździe Energę Wybrzeże Gdańsk i wraca do Głogowa z kompletem punktów. MVP meczu został Rafał Stachera, który w pierwszej części meczu złapał 4 rzuty karne!

mecz w piłkę ręczną akcja pod bramką

I właśnie z rzutu karnego gospodarze mogli zdobyć swoją pierwszą bramkę, przed Stacherą stanął doświadczony Jachlewski, ale do bramki nie trafił. Za to trafiali Grabowski, Jamioł i prowadziliśmy 0:2. Te pierwsze minuty to wyrównana gra, a nieco później… nieco strachu, bo pomimo świetnej postawy w bramce Stachery, Wybrzeże w 17. minucie prowadziło 7:5. Strach był chwilowy, bo głogowianie szybko wrócili na swoją dobrą drogę i już do końca spotkania inicjatywa była po naszej stronie. Chrobry kontrolował to, co działo się na boisku i sukcesywnie budował przewagę. Po zwycięstwie mamy na koncie 36 punktów i cały czas pewne 4. miejsce.

czytamy w komunikacie klubu.

Energa Wybrzeże Gdańsk – KGHM Chrobry Głogów 21:27 (11:13)
Energa Wybrzeże: Bedoui, Poźniak – Pieczonka 5, Jachlewski 4, Milicević 3, Powarzyński 3, Papina 2, Peret 2, Zmavc 1, Papaj 1, Siekierka, Miklikowski, Kiejdo
KGHM Chrobry: Stachera – Gwrona, Kosznik 3, Grabowski 6, Strelnikov, Jamioł 2, Dadej 2, Matuszak 4, Otrezov, Wiatrzyk, Paterek 9, Skiba 1

Już 7 lutego głogowianie wracają na domowy parkiet i rozegrają mecz z Energa MKS Kalisz.
Mecz rozpocznie się o godz. 18:00. Bilety do nabycia w kasie Hali Widowiskowo-Sportowej i przez Internet – kliknij tutaj.

Zdjęcie: KGHM Chrobry Głogów. Źródło: KGHM Chrobry Głogów.