Ceremonie saunowe dla kobiet

Od 29 stycznia zmienią się zasady korzystania ze Strefy Saun w poniedziałki!
ceremonie saunowe

Chrobry Głogów od 29 stycznia 2024 zaprasza na ceremonie saunowe tylko dla Pań. Odbywać się będą one w Strefie Saun w Pływalni Chrobry w każdy poniedziałek o 19:30. Każda ceremonia składać się będzie z 2 rytuałów saunowych po 15 minut każdy. Poprowadzą je doświadczeni saunamistrzowie — Patrycja i Patryk Ławniczak.

W ramach jednej ceremonii oprócz rytuałów będzie czas na saunowanie na własną rękę. Ceremonia będzie trwać łącznie 120 minut. Rytuały saunowe to spektakle zmysłów. To wciągające teatralne opowieści, gra świateł, muzyka i aromaterapia w piekle sauny. Dzięki temu rytuały oczyszczają umysł, koją ból mięśni i odrywają od trosk.

Saunamistrzowie będą wymagać przestrzegania zasad poprawnego saunowania. Nie będzie miejsca na stroje kąpielowe czy wchodzenie na chwilę z zegarkiem w ręku. Cena za Ceremonię z 2 rytuałami, relaksem i czasem na samodzielne saunowanie wyniesie 49 zł. Zapisywać można się w kasach Pływalni lub pod nr 609 530 230.

Ilość miejsc jest bardzo ograniczona. W związku z wprowadzeniem Ceremonii Saunowych tylko dla Pań zmienią się zasady korzystania ze Strefy Saun w poniedziałki. Od godziny 19:00 wstęp do Strefy będą miały tylko Panie. Bilety Basen+Sauna 80 min nie będą sprzedawane od 17:30.

Źródło: Pływalnia Chrobry Głogów S.A.