Są jeszcze wolne miejsca na wolontariuszy WOŚP!

Sprawdźcie jak możńa się zarejestrować!
plakat 32. finał wośp w głogowie

W ubiegłym tygodniu rozpoczęła się procedura rejestracji Wolontariuszy, którzy będą zbierać datki podczas 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Głogowie.

Zapełniliśmy większość przyznanych miejsc, ale na naszą prośbę Fundacja przyznała nam jeszcze kilka, w związku z tym zapraszamy chętnych do rejestracji.

informuje Agnieszka Lewandowska, szefowa Głogowskiego Sztabu WOŚP.

Podobnie jak w latach ubiegłych rejestracja odbywa się WYŁĄCZNIE ONLINE poprzez stronę: https://iwolontariusz.wosp.org.pl/ .

Najważniejsze zasady rejestracji:

– osoby nieletnie rejestrują prawni opiekunowie,

– osoby dorosłe rejestrują się samodzielnie,

– kto był Wolontariuszem, tego konto już istnieje na iwolontariusz, wystarczy się zalogować,

– kto jest nowy, ten musi wypełnić wszystkie dane,

– zdjęcie powinno było wyraźne, bez nakrycia głowy, bez zbędnych dodatków, najlepiej na jednolitym tle i maksymalnie kadr do ramion. Zdjęcie może być robione domowym sposobem (telefonem),

– akceptacja kandydatów zależy od Szefostwa Sztabu i Fundacji WOŚP. Rejestracja nie jest równoznaczna z akceptacją. Nie jesteśmy dostępni 24h na dobę i akceptację będą następowały regularnie co kilka dni (sprawdzajcie akceptacje na swoich kontach na iwolontariusz).

– pierwszeństwo bycia Wolontariuszem w sztabie zawsze mają dzieci i to one będą akceptowane w pierwszej kolejności. Opiekun dziecka/wolontariusza nie musi być Wolontariuszem i nie musi posiadać identyfikatora,

– liczba Wolontariuszy jest ograniczona przez Fundację,

– w sprawach ważnych, niejasnych i zastanawiających należy kontaktować się przez Fb Sztab WOŚP przy Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie (messenger) e-mail: sztabglogow.wosp@gmail.com oraz telefon: 885 802 801 lub 668 890 129.

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę 28 stycznia 2024 r. Celem Finału: „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!