Legenda Chrobrego w sztabie trenerskim!

Michał Ilków-Gołąb asystentem trenera Chrobrego Głogów
michał ilków gołąb w sztabie szkoleniowym I drużyny chrobrego głogów

Michał Ilków-Gołąb w ubiegłym sezonie rozegrał ostatni mecz w pierwszej drużynie Chrobrego, ale nie oznaczała to definitywnego rozstania z klubem. Pozostał w nim i podjął się pracy trenera w Akademii Piłki Nożnej i Szkoły Mistrzostwa Sportowego Chrobry, zostając trenerem asystentem w Chrobrym II.

Michał Ilków-Gołąb w sztabie trenerskim Chrobrego Głogów

Teraz funkcję asystenta będzie też pełnił w pierwszym zespole Chrobrego.

– Cieszę się, bo mieliśmy okazję porozmawiać i to kolejna osoba, która chce nam w tym wszystkim pomóc. Michała nie muszę przedstawiać, znacie go lepiej, choć pomiędzy nami nawiązała się już nić porozumienia i wiem, że jest nam w stanie pomóc w treningu. Jestem bardzo zadowolony, że to pierwszy transfer. Może nie taki oczekiwany przez wszystkich w kontekście zawodników, ale pomoże nam w rozwoju zespołu – powiedział trener Piotr Plewnia.

Poza włączeniem Michała Ilkowa-Gołąba, skład sztabu pozostanie taki sam. Trenerem asystentem będzie też Grzegorz Szoka, trenerem bramkarzy Mateusz Wójcik, trenerem przygotowania motorycznego Maciej Idczak, kierownikiem Damian Sędziak, a fizjoterapeutą Grzegorz Mazur.

źródło: Chrobry Głogów S.A.