Joga w Fosie

Bezpłatne spotkania z jogą w każdą niedzielę sierpnia
joga w fosie

Szkoła Jogi Surya Namaskar zaprasza na bezpłatne zajęcia na świeżym powietrzu w każdą niedzielę sierpnia w godzinach 9:00 – 10:00 do Fosy Miejskiej! Uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą maty, karimaty lub koca i wygodnego stroju do ćwiczeń.

Akcja promująca zdrowy i świadomy styl życia oraz stwarzająca szansę na aktywny wypoczynek dla mieszkańców Głogowa została objęta patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Rafaela Rokaszewicza.

Zajęcia prowadzi Marta Lewandowska ze Szkoły Jogi Surya Namaskar w Głogowie, która z wykształcenia jest pedagogiem, terapeutą oraz instruktorem rekreacji ruchowej ze specjalnością Hatha Joga. Praktykę jogi rozpoczęła w 2007 roku u Marka Bednarskiego. Od tego czasu systematycznie bierze udział w licznych warsztatach i szkoleniach jogi, prowadzonych przez nauczycieli z Polski i zagranicy. Swoją wiedzę pogłębiała u Jurka Jaguckiego, Pauliny Stróż, Ałły Raginis i Ewy Wardzałły. Systematycznie bierze także udział w warsztatach jogi terapeutycznej oraz regularnie uczestniczy w warsztatach prowadzonych przez zagranicznych nauczycieli: Ojciec Joe Pereira i Udaj Bhosale.


źródło, zdjęcie: Szkoły Jogi Surya Namaskar w Głogowie