1 Liga Biznesowa

Klub Biznesu Chrobrego Głogów na inauguracyjnym spotkaniu
reprezentacja głogowskiego klubu biznesu Chrobry Głogów na inauguracji projektu 1 Liga Biznesowa

Uczestnictwo w rozgrywkach Fortuna 1 Ligi wchodzi właśnie na poziom biznesowy związany z funkcjonowaniem Klubów Biznesu przy klubach piłkarskich.

Wczoraj ruszył projekt 1 Liga Biznesowa, który zakłada spotkania w szerokim gronie przedstawicieli firm wspierających swoje lokalne kluby a także tych o większym zasięgu. To naturalny etap rozwoju dotychczasowych relacji, które budujemy w swoich miastach, ale również zapraszając na swoje spotkania zaprzyjaźnione Kluby Biznesu.

Dobrą okazją do centralnego spotkania był wczorajszy mecz reprezentacji Polski z Albanią na Stadionie Narodowym, dlatego na zaproszenie władz PLP i PZPN delegacja Klubu Biznesu Chrobrego uczestniczyła w spotkaniu networkingowym zorganizowanym w Hotelu Regent w Warszawie. Na inaugurację grono naszych sponsorów reprezentowali: Marcin Krotla – wiceprezes Budremu, Daniel Tylko – jeden z właścicieli Toppoligrafii oraz Dariusz Jandziak w imieniu Szkoły Mistrzostwa Sportowego Chrobry Głogów.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele ponad 40 firm z całej Polski oraz prezesi PZPN i PLP, a po spotkaniu wszyscy razem kibicowali podczas meczu. Katalog dotyczący spotkania dostępny jest pod adresem https://bit.ly/1LB_KU.

Liga zapewnia, że plany rozwoju projektu są obiecująco dalekosiężne i trzymamy za to mocno kciuki, tym bardziej że nasi sponsorzy zgodnie podkreślają że wyjazd był świetnym doświadczeniem.

Zdjęcia: M. Krotla